O nas

Hej jestem Natalia! Razem z moją drugą połówką tworzymy historię „Narwanej Zieleniny”.

Jestem pedagogiem, terapeutką, biologiem, tancerką, a przede wszystkim propagatorką zdrowego stylu życia. Uwielbiam podróże, odkrywanie i smakowanie świata, zgłębianie go wzdłuż i wszerz!

Pomysł na blog zrodził się już wiele lat temu, potrzebowałam jednak wiele czasu, siły i determinacji, aby znaleźć swoje miejsce w świecie oraz zbudować solidny fundament swoich poglądów. Moją podporą i dopełnieniem naszego dzieła jest mój Mąż- Łukasz, który odpowiada za szatę graficzną, fotografie, relacje, nagrania, a przede wszystkim nazwę! Moja Mama natomiast jest dla mnie nieocenioną bazą, w drodze ku uzyskania jak największej estetyki, klarowności i dbałości o język i przekazywane treści.

Od roku 2011 będąc na diecie wegańskiej wyznaję filozofię zdrowia- wieloaspektową i holistyczną, mając tym samym na uwadze, iż idealny styl życia to taki, który przebiega w zgodzie z naturą Twojego organizmu. U mnie wszystko przyszło naturalnie z nauką gotowania, warzywa i owoce kusiły mnie smakiem i zapachem, postawiłam na rośliny w 100%!  Z czasem beztroska dzieciństwa przeszła w głębszą świadomość. Zaczęłam od poszerzania swojej wiedzy na temat diety, stresu, używek, chorób cywilizacyjnych.

Narwana Zielenina to cząstka mnie. Pragnę podzielić się z Wami swoim doświadczeniem, przeżyciami i zdobytą wiedzą. Dawka motywacji, porady, wskazówki, inspiracje w tematyce zdrowia, samoświadomości oraz dobrostanu są dla mnie podstawą, na którą możecie liczyć! Korzystając z naukowej literatury, sprawdzonych i rzetelnych źródeł oraz badań naukowych podkreślam aspekty, na które warto zwrócić uwagę w natłoku codziennych zajęć.