…zaręczona Zielenina!

…zaręczona Zielenina!

Nie moglibyśmy nie podzielić się tą nowiną z Wami! To dla nas wielki przełom i niesamowite wydarzenie, nie wyobrażam sobie nie opisać tego pięknego momentu.

Wielkie plany

Postanowiliśmy tworzyć „Narwaną Zieleninę” wraz z Łukaszem na początku naszego związku, to był szalony krok dla nas. Jednak nie zawahaliśmy się! Od początku decydowaliśmy się na nietypowe przedsięwzięcia. Na pierwszej randce zaplanowaliśmy wyjazd do Mediolanu, a miesiąc później polecieliśmy, rok później mój ukochany oświadczył mi się we Włoszech, kraju, który nas połączył.

To była najpiękniejsza chwila w moim życiu. Łukasz wybrał cudowne miejscu, ustronne, romantyczne, otaczał nas wspaniały widok na całą Bolonię. Było niesamowicie. Idealny Mężczyzna. Idealne miejsce. Idealny moment.

Sekret szczęścia

Sekretem jest fakt, że mój Narzeczony zna mnie najlepiej na świecie, dlatego wiedział dokładnie jak sprawić, aby było tak fantastycznie.

Udany związek to staranie się o siebie każdego dnia. To wszystko brzmi banalnie, ale nie ma innej recepty. Uczenie się siebie każdego dnia, wzajemna pomoc nawet w najprostszych czynnościach.

Czasami człowiek nie ma na nic siły, ani ochoty, jednak miłość to radość z wspólnie podejmowanych działań. Wspólne sprzątanie, gotowanie, leniuchowanie, spacerowanie, zwiedzanie, oglądanie seriali i oczywiście tworzenie tego bloga. To i wiele więcej nas połączyło i cały czas sprawia, że czujemy się dla siebie stworzeni.

Wielkie love story jakie widzimy na filmach zależy od naszego spojrzenia na wiele kwestii, jeżeli wmawiamy sobie, że nic pięknego nas nie spotka skazujemy samych siebie na cierpienie. Nasze oczekiwania nieraz są wygórowane. Nie twierdzę, że należy godzić się na miałkość, ale samemu starać się z całych sił. Kobiety często oczekują wiele od mężczyzny, same tylko żądając i stawiając wymagania. Związek to partnerstwo. Rozmowa i obustronne zaangażowanie, słuchanie siebie i wiele kompromisów, empatia i szczerość oraz niedoceniona cierpliwość!

Co dzień widzę Łukasza oczami Kobiety, która patrzy na swój największy Skarb. To co cieszy mnie najbardziej to fakt, że będę tak patrzyła do końca życia.

Sami tworzymy nasze przeznaczenie oraz staramy się żyć w zgodzie ze sobą i światem. Nic się samo nie dzieje, nic nie wydarzy się bez naszych starań. Wielkie rzeczy tworzą się każdego dnia podczas okazywanej troski i zaangażowania.

Ten rok przyniesie wiele zmian, piszę to, abyście cieszyli się sobą i wykorzystywali każdą chwilę najlepiej jak się da! Celebrujcie życie!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments